Haber

Sinan Ogan: Milletimizin hayrına olana biz karar veririz

Çet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Ogan, “Milletimizin menfaati ne ise ona göre karar vereceğiz” dedi. söz konusu.

Oğan, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin sonuçlarını takip ettiği otelde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Seçimlerin ikinci tipe bırakıldığını ifade eden Oğan, “Milletimize hayırlı olsun. Bundan sonra bizi güçlü bir süreç bekliyor. Bize oy veren, kazandıran her bir hemşehrimize ayrı ayrı tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.” Seçim çalışmalarını zor şartlar altında yürüttük ve bugün Türkiye’de seçim sonuçlarını doğrudan etkileyecektir.” “Geldik bir noktaya. Bunu kendimiz için bir başarı olarak görüyorum. Aslında beklediğimiz oy daha da yüksekti. Ancak Türkiye’deki seçim koşulları malum, bu konudaki değerlendirmemi sonra yapacağım.” dedi.

Ogan, 1-2 gün içinde Ata İttifakı liderleriyle görüşme yapacağını söyledi.

Üs ile görüşmelerde bulunacağını kaydeden Oğan, şunları kaydetti:

“İmzacılarımızın temsilcileri ve kanaat önderleri ile görüşmeler yapacağım. Buna göre bir sonuç belirleyeceğiz. Bu sonucun durumuna göre yol haritamızı ortaya koyacağız. Ondan sonra da önümüzdeki 14 gün içinde üzerimize düşeni yapacağız. Milletimiz rahat etsin, Türkiye Türkiye’nin lideri olsun, asla krize sokmayacağız, bu seçim gösterdi ki bu seçimde en istikrarlı biz olduk, bu seçim sürecini en doğru şekilde biz yönettik. Biz bu tavrımızla seçim sonuçlarını doğrudan etkiledik ve değiştirdik, neyse ona göre bir karar vereceğiz.”

habertarsus.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu