Haber

Yeğeniyle uygunsuz görüntülerinin ardından ortadan kaybolan Murat Başoğlu son halini aldı!

2017 yılında yeğeniyle uygunsuz bir şekilde fotoğraflanan Murat Başoğlu, bu skandal olayın ardından ortadan kayboldu. Uzun yıllar tenha bir formda hayatına devam eden Başoğlu, son haliyle karşımıza çıktı.

2017 yılında yeğeni Burcu Başoğlu ile tekne gezisinde uygunsuz bir şekilde görüntülenen Murat Başoğlu, magazin dünyasının gündemine bomba gibi düştü.

Magazin dünyasında uzun süre yankılanan bu olayın ardından Murat Başoğlu, 14 yıllık eşinden boşandı. Aynı şekilde Burcu Başoğlu’nun da evliliği sona erdi.

Görüntülerin ardından adeta inzivaya çekilen Murat Başoğlu, uzun süredir kameralardan uzak bir hayat yaşıyor.

Yeğeniyle ilişkisiyle gündem yaratan Başoğlu, Bodrum’da gözlerden uzak bir şekilde sürdürdüğü hayatında kalp rahatsızlığı geçirdikten sonra ameliyat oldu.

Operasyondan kısa bir süre sonra ilk kez gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başoğlu, yıllar sonra ilk kez yaptığı açıklamayla yine tepkilerin odağında yer aldı.

‘Sana şunu söyleyeyim, sana haksızlık yapıldığını görürlerse, suç yoksa ve birileri seni karalamaya çalışıyorsa insanlar bunu görür ve bana inanırlar, görmelerinde bir sakınca yoktur. Elbette cehalet her yerde, inananlar da var. Ama sokakta bana tepki göstereni görmedim.”

O günden sonra yeniden inzivaya çekilen Başoğlu, yıllar sonra son haliyle yeniden ortaya çıktı.

Tatil için rotasını Yunanistan’a çeviren Murat Başoğlu’nun son hali ?

kemalpasa-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu